LT EN

Apie mus

Projekto misija

mission

„Baltic TOP 30“ yra svarbi socialinė iniciatyva, kurią įgyvendina bendrovės „Prudentia“ ir „Confidentus“, bendradarbiaudamos su „Nasdaq“ biurais Rygoje, Taline ir Vilniuje. Šia iniciatyva siekiama paskatinti viešą diskusiją apie įmonių vertę ir padėti suprasti įmonių pirkimo, pardavimo ir jungimosi motyvus, Baltijos regiono konkurencingumą, stiprinti supratimą apie įmonės vertę, kaip svarbų orientyrą tolesnei plėtrai.

Projekto kūrėjai

Apie „Prudentia“

„Prudentia“ yra pirmaujanti įmonių finansų bendrovė Baltijos šalyse, dirbanti su verslo ir privačiais klientais Taline ir Rygoje. „Prudentia“ teikia platų spektrą paslaugų įmonių finansų, verslo konsultacijų bei įmonių susijungimų ir įsigijimų (M&A) srityse.

Be pagrindinės veiklos, „Prudentia“ aktyviai įgyvendina ir dalyvauja daugelyje socialiai reikšmingų projektų. Pagrindinis šių projektų tikslas – toliau remti visuomenės švietimo plėtrą ir skatinti pradedančiųjų verslininkų augimą.

Nuo 2005 m. „Prudentia“ kartu su „Nasdaq“ biuru Rygoje įgyvendina ir vertingiausių Latvijos įmonių TOP 101 projektą. Taip pat nuo 2020 m. „Prudentia“ kartu su „Nasdaq“ Taline įgyvendina Estijos vertingiausių įmonių TOP 101 iniciatyvą.

Daugiau informacijos apie „Prudentia“ rasite čia: prudentia.lv

Apie „Nasdaq Baltic“

„Nasdaq Baltic“ - tai bendras „Nasdaq“ Baltijos rinkos, kurią sudaro trys biržos Estijoje („Nasdaq Tallinn“), Latvijoje („Nasdaq Riga“) ir Lietuvoje („Nasdaq Vilnius“) bei centrinis depozitoriumas „Nasdaq CSD“, vardas. .

„Nasdaq” Baltijos rinka siūlo visapusišką, efektyvią ir saugią rinką, prižiūrimą pagal pasaulinius standartus, kad įmonės galėtų pritraukti kapitalą, o investuotojai – sudaryti sandorius bei sklandžiai už juos atsiskaityti visose trijose Baltijos šalyse.

Įdiegusesminius bendros Baltijos šalių rinkos elementus, regionas tampa lengviau prieinamas ir patrauklesnis vietos bei tarptautiniams investuotojams, taip pat bendrovėms, siekiančioms listinguotis biržoje.

Daugiau informacijos: nasdaqbaltic.com

Apie „Confidentus“

Bendrovės „Confidentus“ partneriai yra sukaupę daugiau nei 20 metų patirtį įmonių finansų ir bankininkystės srityse. „Confidentus“ padeda klientams parduoti ir įsigyti verslus, pritraukti skolintą ir nuosavą kapitalą plėtrai, teikia strateginio konsultavimo paslaugas ir atlieka verslo vertinimus. „Confidentus“ yra pirmaujančio pasaulyje įmonių įsigijimų ir susijungimų tinklo „M&A Worldwide“, kuris specializuojasi vidutinio dydžio sandoriuose, narė. M&A Worldwide vienija įmonių įsigijimų ir susijungimų profesionalus, kurie vykdo veiklą iš viso 49 biuruose visuose žemynuose.

Daugiau informacijos apie „Confidentus“ rasite čia: confidentus.eu

Kontaktas

Klausimams, susijusiems su BalticTop.eu, prašome naudoti mūsų pagrindinį el. pašto adresą: info@confidentus.eu:

info@confidentus.eu
Prudentia

Prudentia
Global M&A Baltics
www.prudentia.lv
Ryga, Talinas
Tel.: +371 67 212 324

Nasdaq riga

Nasdaq Baltics
www.nasdaqbaltic.com
Ryga, Talinas, Vilnius
Tel.: +371 67 212 431

CONFIDENTUS

CONFIDENTUS UAB
www.confidentus.eu
Konstitucijos pr. 21a,
Vilnius, Lietuva
Tel.: +370 61 215 003